CA720 ΤΡΟΧΑΛΙA ΚΟΜΠΡΕΣΣΕΡ SELTEC CLUTCH ASSEMBLY ZEXEL TM15 TM16 TM08
- Κωδικός Προϊόντος: ΤΡΟΧΑΛΙΑ ΚΟΜΠΡΕΣΣΕΡ ZEXEL CA720 CLUTCH ASSEMBLY
Εκδήλωση ενδιαφέροντος
Συμπληρώστε τη παρακάτω φόρμα προκειμένου να σας ενημερώσουμε για τη τιμή και τη διαθεσιμότητα του επιλεγμένου προϊόντος.
Περιγραφή
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand | BUSES |
|---|---|
| Component status | Replacement |
| Pulley wheel diameter [mm] (measured on grooves) | 158 |
| Number of grooves | 2 |
| Voltage | 12 V |
| Inner bearing diameter | 40 mm |
| Outer bearing diameter | 68 mm |
| Bearing width A | 30 mm |
| Manufacturer | ZEXEL |

